Producteigenschappen
| Hoogte | - |
|---|---|
| Garantie | levenslange garantie |
| Breedte | 61 cm |
| Motief | 0.55 toplaag |
| Lengte | 61 cm |
| Houtsoort | - |
| Eenheid | - |
| Sortering | betonlook,familie vriendelijk,fashion |
| Dikte | 2.5 mm |
| Kleur | Grijs |
| Collectie | Victoria dryback |
| Pakinhoud | 5.2 m² |
| Merk | Floorlife |
| Kenmerk1 | normale tegel |
| Kenmerk2 | basic,industrieel,landelijk,modern |
| Afmeting | 61 x 61 cm |
| Aantal planken per pak | 14 st |
| Structuur | allover structuur |
| Aantal groeven | micro bevel 4v |
| Gebruikersklasse | zwaar woongebruik |
| Plaatsingswijze | nee |
| Toplaag | 0.55 mm |
| Geschikt voor vloerverwarming | ja cementdekvloer max 27 c |
Victoria dryback grey
De Victoria collection is een trendy betonlook tegel van maar liefst 60x60 cm. De tegel heeft een allover structuur en past perfect past in een strak en trendy interieur. Deze vloer kenmerkt zich door zijn waterbestendigheid, waardoor deze ook heel geschikt is voor in de keuken. De tegel is geschikt voor vloerverwarming en voorzien van een 0,55 mm toplaag, dat zorgt voor een lange levensduur.
Zeer snelle reactie, bestelling geplaatst in het weekend voor 90m2 en geleverd op donderdag, verpakking en goederen in uitstekende staat!
Top bedrijf👍🏻 Kundig personeel met oog voor de wensen van de klant. Snelle levering en goede service mocht er ondanks alle voorbereidingen iets niet goed zijn gegaan.
Blij met de nieuwe vloer. Ook tevreden over de fijne communicatie en de flexibiliteit die geboden kon worden door de leggers van Homefurn.
Vriendelijke en nette mensen, een goed en duidelijk advies en een snelle levering. Wat een fijne zaak is dit! Wij kochten hier naar volle tevredenheid een houten visgraat lamelparket vloer. Hier kun je met een gerust hart je vloer bestellen.
850m² Showroom Utrecht
Kom langs op de Woonboulevard
Laagste prijs garantie
Maar dan ook echt de laagste!
Nederland & België
Geleverd binnen 5 werkdagen
Levenslange garantie
A-merken kwaliteit zonder zorgen

