Producteigenschappen
| Hoogte | - |
|---|---|
| Garantie | 12 jaar |
| Breedte | 15 cm |
| Motief | Patroon |
| Lengte | 75 cm |
| Houtsoort | - |
| Eenheid | - |
| Sortering | familie vriendelijk,fashion,hout |
| Dikte | 14 mm |
| Kleur | Wit |
| Collectie | Silver Lake |
| Pakinhoud | 1.6 m² |
| Merk | Floorlife |
| Kenmerk2 | basic,klassiek,landelijk,modern,vintage |
| Afmeting | 75 x 15 cm |
| Aantal planken per pak | 16 st |
| Aantal groeven | 4 zijden |
| Toplaag | 3 mm |
| Geschikt voor vloerverwarming | ja cementdekvloer max 27 c en geheel verlijmd |
Silver lake 7501 Rustiek wit geolied
Klassiek, modern én strak, drie prachtige kenmerken van parket in visgraat in Hongaarse punt motief. De structuur van de plank valt onder de klasse rustiek A/B, wat betekent dat de vloer een rustiek patroon heeft. Met de toplaag van 3mm is deze Pacific Hongaarse punt enorm sterk in zijn soort. Dit tegen ongekende kwaliteit en een zeer gunstige prijs.
Zeer snelle reactie, bestelling geplaatst in het weekend voor 90m2 en geleverd op donderdag, verpakking en goederen in uitstekende staat!
Top bedrijf👍🏻 Kundig personeel met oog voor de wensen van de klant. Snelle levering en goede service mocht er ondanks alle voorbereidingen iets niet goed zijn gegaan.
Blij met de nieuwe vloer. Ook tevreden over de fijne communicatie en de flexibiliteit die geboden kon worden door de leggers van Homefurn.
Vriendelijke en nette mensen, een goed en duidelijk advies en een snelle levering. Wat een fijne zaak is dit! Wij kochten hier naar volle tevredenheid een houten visgraat lamelparket vloer. Hier kun je met een gerust hart je vloer bestellen.
850m² Showroom Utrecht
Kom langs op de Woonboulevard
Laagste prijs garantie
Maar dan ook echt de laagste!
Nederland & België
Geleverd binnen 5 werkdagen
Levenslange garantie
A-merken kwaliteit zonder zorgen


