Producteigenschappen
| Hoogte | - |
|---|---|
| Garantie | 12 jaar |
| Breedte | 15 cm |
| Motief | Standaard |
| Lengte | 120 cm |
| Houtsoort | - |
| Eenheid | - |
| Sortering | familie vriendelijk,hout |
| Dikte | 10 mm |
| Kleur | Bruin |
| Collectie | Reseda Rustiek Naturel |
| Pakinhoud | 1.8 m² |
| Merk | Floorlife |
| Kenmerk1 | normale plank |
| Kenmerk2 | basic,klassiek,landelijk,vintage |
| Afmeting | 120 x 15 cm |
| Aantal planken per pak | 10 st |
| Aantal groeven | 2 zijden |
| Toplaag | 3 mm |
| Geschikt voor vloerverwarming | ja cementdekvloer max 27 c en geheel verlijmd |
Reseda 5103 Rustiek gerookt naturel geolied
De krachtige structuur van deze parketvloer zit hem voornamelijk in het kleurenpalet. De Reseda laat namelijk een unieke kleurschakering zien tussen lichte en donkere planken. De grovere noesten vullen deze levendige uitstraling prachtig aan voor een uniek resultaat. Deze vloer is verkrijgbaar in zes kleuren, waarvan 1 onbehandeld is.
Zeer snelle reactie, bestelling geplaatst in het weekend voor 90m2 en geleverd op donderdag, verpakking en goederen in uitstekende staat!
Top bedrijf👍🏻 Kundig personeel met oog voor de wensen van de klant. Snelle levering en goede service mocht er ondanks alle voorbereidingen iets niet goed zijn gegaan.
Blij met de nieuwe vloer. Ook tevreden over de fijne communicatie en de flexibiliteit die geboden kon worden door de leggers van Homefurn.
Vriendelijke en nette mensen, een goed en duidelijk advies en een snelle levering. Wat een fijne zaak is dit! Wij kochten hier naar volle tevredenheid een houten visgraat lamelparket vloer. Hier kun je met een gerust hart je vloer bestellen.
850m² Showroom Utrecht
Kom langs op de Woonboulevard
Laagste prijs garantie
Maar dan ook echt de laagste!
Nederland & België
Geleverd binnen 5 werkdagen
Levenslange garantie
A-merken kwaliteit zonder zorgen


