Producteigenschappen
| Hoogte | - |
|---|---|
| Garantie | levenslange garantie |
| Breedte | 61 cm |
| Motief | 0.55 toplaag |
| Lengte | 61 cm |
| Houtsoort | - |
| Eenheid | - |
| Sortering | betonlook,familie vriendelijk,fashion |
| Dikte | 2.5 mm |
| Kleur | Bruin |
| Collectie | Peckham dryback |
| Pakinhoud | 3.721 m² |
| Merk | Floorlife |
| Kenmerk1 | normale tegel |
| Kenmerk2 | basic,industrieel,landelijk,modern |
| Afmeting | 61 x 61 cm |
| Aantal planken per pak | 10 st |
| Structuur | allover structuur |
| Aantal groeven | micro bevel 4v |
| Gebruikersklasse | zwaar woongebruik |
| Plaatsingswijze | nee |
| Toplaag | 0.55 mm |
| Geschikt voor vloerverwarming | ja cementdekvloer max 27 c |
Peckham dryback taupe
Als er één vloersoort trendy is dan is het wel betonlook PVC. Zo’n minimalistische betonlook PVC vloer staat superstrak in huis en nauwelijks te onderscheiden van echt industrieel beton. Deze prachtige betonlook van 60x60 cm heeft een extra matte toplaag van 0,55 mm, een allover structuur en kenmerkt zich door zijn waterbestendigheid.
Zeer snelle reactie, bestelling geplaatst in het weekend voor 90m2 en geleverd op donderdag, verpakking en goederen in uitstekende staat!
Top bedrijf👍🏻 Kundig personeel met oog voor de wensen van de klant. Snelle levering en goede service mocht er ondanks alle voorbereidingen iets niet goed zijn gegaan.
Blij met de nieuwe vloer. Ook tevreden over de fijne communicatie en de flexibiliteit die geboden kon worden door de leggers van Homefurn.
Vriendelijke en nette mensen, een goed en duidelijk advies en een snelle levering. Wat een fijne zaak is dit! Wij kochten hier naar volle tevredenheid een houten visgraat lamelparket vloer. Hier kun je met een gerust hart je vloer bestellen.
850m² Showroom Utrecht
Kom langs op de Woonboulevard
Laagste prijs garantie
Maar dan ook echt de laagste!
Nederland & België
Geleverd binnen 5 werkdagen
Levenslange garantie
A-merken kwaliteit zonder zorgen

