Producteigenschappen
| Hoogte | - |
|---|---|
| Garantie | levenslange garantie |
| Breedte | 25.3 cm |
| Motief | 0.55 toplaag |
| Lengte | 153 cm |
| Houtsoort | - |
| Eenheid | - |
| Sortering | familie vriendelijk,houtlook |
| Dikte | 2.5 mm |
| Kleur | Bruin |
| Collectie | Parramatta |
| Pakinhoud | 3.871 m² |
| Merk | Floorlife |
| Kenmerk1 | extra brede en lange plank |
| Kenmerk2 | industrieel,klassiek,landelijk,vintage |
| Afmeting | 153 x 25.3 cm |
| Aantal planken per pak | 10 st |
| Structuur | natuurgetrouwe structuur eir |
| Aantal groeven | micro bevel 4v |
| Gebruikersklasse | zwaar woongebruik |
| Plaatsingswijze | nee |
| Toplaag | 0.55 mm |
| Geschikt voor vloerverwarming | ja cementdekvloer max 27 c |
Parramatta dryback warm brown
Deze prachtige pvc-vloer is te herkennen aan zijn extra brede en lange planken. De vloer heeft een natuurgetrouwe structuur die exact de houtprint volgt en heeft daarnaast een subtiele V-groef. Bovendien is deze vloer ook nog eens makkelijk in het onderhoud.
Zeer snelle reactie, bestelling geplaatst in het weekend voor 90m2 en geleverd op donderdag, verpakking en goederen in uitstekende staat!
Top bedrijf👍🏻 Kundig personeel met oog voor de wensen van de klant. Snelle levering en goede service mocht er ondanks alle voorbereidingen iets niet goed zijn gegaan.
Blij met de nieuwe vloer. Ook tevreden over de fijne communicatie en de flexibiliteit die geboden kon worden door de leggers van Homefurn.
Vriendelijke en nette mensen, een goed en duidelijk advies en een snelle levering. Wat een fijne zaak is dit! Wij kochten hier naar volle tevredenheid een houten visgraat lamelparket vloer. Hier kun je met een gerust hart je vloer bestellen.
850m² Showroom Utrecht
Kom langs op de Woonboulevard
Laagste prijs garantie
Maar dan ook echt de laagste!
Nederland & België
Geleverd binnen 5 werkdagen
Levenslange garantie
A-merken kwaliteit zonder zorgen

