Producteigenschappen
| Hoogte | - |
|---|---|
| Garantie | 20 jaar |
| Breedte | 28.2 cm |
| Motief | Tegels - beton |
| Lengte | 60.5 cm |
| Houtsoort | - |
| Eenheid | - |
| Sortering | betonlook,familie vriendelijk,fashion |
| Dikte | 8 mm |
| Kleur | Grijs |
| Collectie | Madison Square |
| Pakinhoud | 2.047 m² |
| Merk | Floorlife |
| Kenmerk2 | basic,industrieel,landelijk,modern |
| Afmeting | 60.5 x 28.2 cm |
| Aantal planken per pak | 12 st |
| Structuur | allover structuur |
| Aantal groeven | 4 zijden |
| Gebruikersklasse | zwaar woongebruik |
| Plaatsingswijze | push down |
Madison square donkergrijs
Heb je ooit gedacht dat laminaat op een tegelvloer zou kunnen lijken? Het kan! Onze Madison Square heeft veel weg van een prachtige natuurstenen look en komt prachtig tot zijn recht in bijvoorbeeld een klassiek interieur. Deze laminaattegels van 605x292mm hebben een duidelijke v-groef wat de vloer juist een luxe uitstraling geeft. De vloer is verkrijgbaar in zes kleuren.
Zeer snelle reactie, bestelling geplaatst in het weekend voor 90m2 en geleverd op donderdag, verpakking en goederen in uitstekende staat!
Top bedrijf👍🏻 Kundig personeel met oog voor de wensen van de klant. Snelle levering en goede service mocht er ondanks alle voorbereidingen iets niet goed zijn gegaan.
Blij met de nieuwe vloer. Ook tevreden over de fijne communicatie en de flexibiliteit die geboden kon worden door de leggers van Homefurn.
Vriendelijke en nette mensen, een goed en duidelijk advies en een snelle levering. Wat een fijne zaak is dit! Wij kochten hier naar volle tevredenheid een houten visgraat lamelparket vloer. Hier kun je met een gerust hart je vloer bestellen.
850m² Showroom Utrecht
Kom langs op de Woonboulevard
Laagste prijs garantie
Maar dan ook echt de laagste!
Nederland & België
Geleverd binnen 5 werkdagen
Levenslange garantie
A-merken kwaliteit zonder zorgen

