Producteigenschappen
| Hoogte | - |
|---|---|
| Garantie | 25 jaar |
| Breedte | 24.4 cm |
| Motief | Extra breed |
| Lengte | 138 cm |
| Houtsoort | - |
| Eenheid | - |
| Sortering | familie vriendelijk,houtlook |
| Dikte | 8 mm |
| Kleur | Grijs |
| Collectie | Inwood |
| Pakinhoud | 2.694 m² |
| Merk | Floorlife |
| Kenmerk2 | klassiek,landelijk,vintage |
| Afmeting | 138 x 24.4 cm |
| Aantal planken per pak | 8 st |
| Structuur | natuurgetrouwe structuur eir |
| Aantal groeven | 4 zijden |
| Gebruikersklasse | zwaar woongebruik |
| Plaatsingswijze | push down |
Inwood eiken lichtgrijs
Door de mooie nerftekening in de planken heeft de Inwood heel veel weg van een echte houten vloer. Een betrouwbaar houtdessin met levendige uitstraling. Van diepe kleuren tot matte prints, deze serie met twaalf kleuren komt prachtig tot zijn recht in ieder interieur. Een mooie kwalitatief sterke vloer.
Zeer snelle reactie, bestelling geplaatst in het weekend voor 90m2 en geleverd op donderdag, verpakking en goederen in uitstekende staat!
Top bedrijf👍🏻 Kundig personeel met oog voor de wensen van de klant. Snelle levering en goede service mocht er ondanks alle voorbereidingen iets niet goed zijn gegaan.
Blij met de nieuwe vloer. Ook tevreden over de fijne communicatie en de flexibiliteit die geboden kon worden door de leggers van Homefurn.
Vriendelijke en nette mensen, een goed en duidelijk advies en een snelle levering. Wat een fijne zaak is dit! Wij kochten hier naar volle tevredenheid een houten visgraat lamelparket vloer. Hier kun je met een gerust hart je vloer bestellen.
850m² Showroom Utrecht
Kom langs op de Woonboulevard
Laagste prijs garantie
Maar dan ook echt de laagste!
Nederland & België
Geleverd binnen 5 werkdagen
Levenslange garantie
A-merken kwaliteit zonder zorgen

