Producteigenschappen
| Materiaal | PVC Click |
|---|---|
| Garantie | Outlet |
| Breedte | 15 cm |
| Motief | Plank |
| Lengte | 124 cm |
| Eenheid | m² |
| Dikte | 3,5 mm |
| Collectie | Outlet |
| Pakinhoud | 2.99 m² |
| Merk | Outlet |
Hinckley Oak PVC Click 3,5mm (Outlet)
Elementa Hinckley Oak Vinylvloer – Outlet
Extra scherp geprijsd, op = op!
De Elementa Hinckley Oak vinylvloer heeft een warme beige eiken uitstraling en past in vrijwel ieder interieur. Dankzij het 100% waterdichte kliksysteem is deze vloer geschikt voor alle ruimtes in huis, inclusief de badkamer en keuken.
Voordelen
✔ 100% waterdicht
✔ Makkelijk te plaatsen met kliksysteem
✔ Geluidsdempend
✔ Vochtbestendig
✔ Eenvoudig schoon te maken
Specificaties
- Kleur: Hinckley Oak (beige eik)
- Afmeting: 124,4 x 15 cm
- Dikte: 3,5 mm
- 16 planken per pak
- 2,99 m² per pak
⚠️ Let op: Dit is een outlet artikel. Retourneren of ruilen is niet mogelijk. Controleer daarom goed het aantal benodigde vierkante meters voordat u bestelt.
Zeer snelle reactie, bestelling geplaatst in het weekend voor 90m2 en geleverd op donderdag, verpakking en goederen in uitstekende staat!
Top bedrijf👍🏻 Kundig personeel met oog voor de wensen van de klant. Snelle levering en goede service mocht er ondanks alle voorbereidingen iets niet goed zijn gegaan.
Blij met de nieuwe vloer. Ook tevreden over de fijne communicatie en de flexibiliteit die geboden kon worden door de leggers van Homefurn.
Vriendelijke en nette mensen, een goed en duidelijk advies en een snelle levering. Wat een fijne zaak is dit! Wij kochten hier naar volle tevredenheid een houten visgraat lamelparket vloer. Hier kun je met een gerust hart je vloer bestellen.
850m² Showroom Utrecht
Kom langs op de Woonboulevard
Laagste prijs garantie
Maar dan ook echt de laagste!
Nederland & België
Geleverd binnen 5 werkdagen
Levenslange garantie
A-merken kwaliteit zonder zorgen


