Producteigenschappen
| Hoogte | - |
|---|---|
| Garantie | levenslange garantie |
| Breedte | 15.3 cm |
| Motief | 0.55 toplaag |
| Lengte | 76.5 cm |
| Houtsoort | - |
| Eenheid | - |
| Sortering | familie vriendelijk,fashion,houtlook |
| Dikte | 2.5 mm |
| Collectie | Herringbone dryback |
| Pakinhoud | 1.873 m² |
| Merk | Floorlife |
| Kenmerk2 | industrieel,klassiek,landelijk,modern,vintage |
| Afmeting | 76.5 x 15.3 cm |
| Aantal planken per pak | 16 st |
| Structuur | natuurgetrouwe structuur eir |
| Aantal groeven | micro bevel 4v |
| Gebruikersklasse | zwaar woongebruik |
| Plaatsingswijze | nee |
| Toplaag | 0.55 mm |
| Geschikt voor vloerverwarming | ja cementdekvloer max 27 c |
VT Wonen Herringbone dryback sun kissed
Als je van een patroonvloer houdt is deze kwaliteit echt iets voor jou! Het levendige visgraatmotief geven je interieur een prachtig klassiek karakter. Het patroon van deze vloer lijkt letterlijk op een visgraat, omdat elke plank loodrecht op de andere plank staat. Vanwege het waterbestendige karakter is deze vloer ook perfect voor in een keuken of hal.
Zeer snelle reactie, bestelling geplaatst in het weekend voor 90m2 en geleverd op donderdag, verpakking en goederen in uitstekende staat!
Top bedrijf👍🏻 Kundig personeel met oog voor de wensen van de klant. Snelle levering en goede service mocht er ondanks alle voorbereidingen iets niet goed zijn gegaan.
Blij met de nieuwe vloer. Ook tevreden over de fijne communicatie en de flexibiliteit die geboden kon worden door de leggers van Homefurn.
Vriendelijke en nette mensen, een goed en duidelijk advies en een snelle levering. Wat een fijne zaak is dit! Wij kochten hier naar volle tevredenheid een houten visgraat lamelparket vloer. Hier kun je met een gerust hart je vloer bestellen.
850m² Showroom Utrecht
Kom langs op de Woonboulevard
Laagste prijs garantie
Maar dan ook echt de laagste!
Nederland & België
Geleverd binnen 5 werkdagen
Levenslange garantie
A-merken kwaliteit zonder zorgen

