Producteigenschappen
| Hoogte | - |
|---|---|
| Garantie | levenslange garantie |
| Breedte | 45.7 cm |
| Motief | 0.55 toplaag |
| Lengte | 91.4 cm |
| Houtsoort | - |
| Eenheid | - |
| Sortering | betonlook,familie vriendelijk,fashion |
| Dikte | 2.5 mm |
| Kleur | Grijs |
| Collectie | Composite dryback |
| Pakinhoud | 4.181 m² |
| Merk | Floorlife |
| Kenmerk1 | extra grote tegel |
| Kenmerk2 | basic,industrieel,landelijk,modern |
| Afmeting | 91.4 x 45.7 cm |
| Aantal planken per pak | 10 st |
| Structuur | allover structuur |
| Aantal groeven | micro bevel 4v |
| Gebruikersklasse | zwaar woongebruik |
| Plaatsingswijze | nee |
| Toplaag | 0.55 mm |
| Geschikt voor vloerverwarming | ja cementdekvloer max 27 c |
Composite dryback warm grey
Ben je opzoek naar een echte eyecather? Dan zijn deze betonlook tegels echt wat voor jou! Deze tegels hebben een allover structuur en geven je woonkamer een industriële look. De collectie is verkrijgbaar in twee formaten: 91,4 x 45,7 cm en 91,4 x 91,4 cm. Dit tegeldecor in XL formaat is een echte blikvanger! De rechthoekige tegel is verkrijgbaar als verlijmde uitvoering, maar ook met een clickverbinding die voorzien is van een geluiddempende onderlaag.
Zeer snelle reactie, bestelling geplaatst in het weekend voor 90m2 en geleverd op donderdag, verpakking en goederen in uitstekende staat!
Top bedrijf👍🏻 Kundig personeel met oog voor de wensen van de klant. Snelle levering en goede service mocht er ondanks alle voorbereidingen iets niet goed zijn gegaan.
Blij met de nieuwe vloer. Ook tevreden over de fijne communicatie en de flexibiliteit die geboden kon worden door de leggers van Homefurn.
Vriendelijke en nette mensen, een goed en duidelijk advies en een snelle levering. Wat een fijne zaak is dit! Wij kochten hier naar volle tevredenheid een houten visgraat lamelparket vloer. Hier kun je met een gerust hart je vloer bestellen.
850m² Showroom Utrecht
Kom langs op de Woonboulevard
Laagste prijs garantie
Maar dan ook echt de laagste!
Nederland & België
Geleverd binnen 5 werkdagen
Levenslange garantie
A-merken kwaliteit zonder zorgen

