Producteigenschappen
| Materiaal | Laminaat |
|---|---|
| Garantie | Levenslange garantie |
| Breedte | 19 cm |
| Motief | Plank |
| Lengte | 120 cm |
| Eenheid | m² |
| Dikte | 8 mm |
| Collectie | Outlet |
| Pakinhoud | 1.596 m² |
| Merk | Quick-Step |
Classic CLM5790 Vivid grey oak (Outlet)
De Quick-Step CLM5790 is een hoogwaardig en waterbestendig laminaat met een stijlvolle natuurlijke houtlook. Dankzij de sterke en duurzame afwerking is deze vloer geschikt voor intensief dagelijks gebruik, ook in ruimtes waar extra bescherming gewenst is. Wij hebben nog circa 100 m² uit voorraad leverbaar in onze outlet tegen een extra scherpe prijs. Op = op.
Zeer snelle reactie, bestelling geplaatst in het weekend voor 90m2 en geleverd op donderdag, verpakking en goederen in uitstekende staat!
Top bedrijf👍🏻 Kundig personeel met oog voor de wensen van de klant. Snelle levering en goede service mocht er ondanks alle voorbereidingen iets niet goed zijn gegaan.
Blij met de nieuwe vloer. Ook tevreden over de fijne communicatie en de flexibiliteit die geboden kon worden door de leggers van Homefurn.
Vriendelijke en nette mensen, een goed en duidelijk advies en een snelle levering. Wat een fijne zaak is dit! Wij kochten hier naar volle tevredenheid een houten visgraat lamelparket vloer. Hier kun je met een gerust hart je vloer bestellen.
850m² Showroom Utrecht
Kom langs op de Woonboulevard
Laagste prijs garantie
Maar dan ook echt de laagste!
Nederland & België
Geleverd binnen 5 werkdagen
Levenslange garantie
A-merken kwaliteit zonder zorgen


