Producteigenschappen
| Hoogte | - |
|---|---|
| Garantie | 12 jaar |
| Breedte | 15 cm |
| Motief | Patroon |
| Lengte | 75 cm |
| Houtsoort | - |
| Eenheid | - |
| Sortering | familie vriendelijk,fashion,hout |
| Dikte | 14 mm |
| Kleur | Wit |
| Collectie | Beverly Hills |
| Pakinhoud | 1.8 m² |
| Merk | Floorlife |
| Kenmerk2 | industrieel,klassiek,landelijk,modern,vintage |
| Afmeting | 75 x 15 cm |
| Aantal planken per pak | 16 st |
| Aantal groeven | 4 zijden |
| Toplaag | 3 mm |
| Geschikt voor vloerverwarming | ja cementdekvloer max 27 c en geheel verlijmd |
Beverly hills visgraat 4102 Rustiek wit geolied
Met een toplaag van 3mm is de Beverly Hills visgraat parketvloer enorm sterk in zijn soort. De structuur van de plank valt onder de klasse rustiek A/B, wat betekent dat de vloer een rustiek patroon. Met deze vloer stop je de warme en rijke uitstraling van parket in een modern jasje door de vloer in visgraatmotief te leggen. Dit tegen zeer goede kwaliteit en zeer gunstige prijs.
Zeer snelle reactie, bestelling geplaatst in het weekend voor 90m2 en geleverd op donderdag, verpakking en goederen in uitstekende staat!
Top bedrijf👍🏻 Kundig personeel met oog voor de wensen van de klant. Snelle levering en goede service mocht er ondanks alle voorbereidingen iets niet goed zijn gegaan.
Blij met de nieuwe vloer. Ook tevreden over de fijne communicatie en de flexibiliteit die geboden kon worden door de leggers van Homefurn.
Vriendelijke en nette mensen, een goed en duidelijk advies en een snelle levering. Wat een fijne zaak is dit! Wij kochten hier naar volle tevredenheid een houten visgraat lamelparket vloer. Hier kun je met een gerust hart je vloer bestellen.
850m² Showroom Utrecht
Kom langs op de Woonboulevard
Laagste prijs garantie
Maar dan ook echt de laagste!
Nederland & België
Geleverd binnen 5 werkdagen
Levenslange garantie
A-merken kwaliteit zonder zorgen


