Producteigenschappen
| Hoogte | - |
|---|---|
| Garantie | levenslange garantie |
| Breedte | 91.4 cm |
| Motief | 0.55 toplaag |
| Lengte | 91.4 cm |
| Houtsoort | - |
| Eenheid | - |
| Sortering | betonlook,familie vriendelijk,fashion |
| Dikte | 2.5 mm |
| Kleur | Grijs |
| Collectie | Basic XL dryback |
| Pakinhoud | 5.012 m² |
| Merk | Floorlife |
| Kenmerk1 | extra grote tegel |
| Kenmerk2 | basic,industrieel,landelijk,modern |
| Afmeting | 91.4 x 91.4 cm |
| Aantal planken per pak | 6 st |
| Structuur | allover structuur |
| Aantal groeven | micro bevel 4v |
| Gebruikersklasse | zwaar woongebruik |
| Plaatsingswijze | nee |
| Toplaag | 0.55 mm |
| Geschikt voor vloerverwarming | ja cementdekvloer max 27 c |
Basic XL dryback dark grey
De naam zegt het al, deze basic collectie is een mooie basis voor elk interieur. Deze betonlook tegels hebben de uitstraling van een betonnen vloer, maar het gemak een PVC vloer. Heb je een grote woonmaker? Dan is deze XL tegel echt iets voor jou. Deze vloer is voorzien van een allover structuur en heeft een extra matte toplaag van 0.55 mm. Door de sterke toplaag ook geschikt is voor intensief woongebruik.
Zeer snelle reactie, bestelling geplaatst in het weekend voor 90m2 en geleverd op donderdag, verpakking en goederen in uitstekende staat!
Top bedrijf👍🏻 Kundig personeel met oog voor de wensen van de klant. Snelle levering en goede service mocht er ondanks alle voorbereidingen iets niet goed zijn gegaan.
Blij met de nieuwe vloer. Ook tevreden over de fijne communicatie en de flexibiliteit die geboden kon worden door de leggers van Homefurn.
Vriendelijke en nette mensen, een goed en duidelijk advies en een snelle levering. Wat een fijne zaak is dit! Wij kochten hier naar volle tevredenheid een houten visgraat lamelparket vloer. Hier kun je met een gerust hart je vloer bestellen.
850m² Showroom Utrecht
Kom langs op de Woonboulevard
Laagste prijs garantie
Maar dan ook echt de laagste!
Nederland & België
Geleverd binnen 5 werkdagen
Levenslange garantie
A-merken kwaliteit zonder zorgen

